אם שמעתם עד היום שאם אתם מעוניינים להרוויח כספים רבים משתלם לכם להירשם לקורס מט"ח, אך אינכם יודעים על מה מדובר ומה כולל אותו הקורס למט"ח עליו ממליצים אנשים רבים, הגעתם למקום הנכון. 

מהו מט"ח?

מט"ח הוא ראשי התיבות של מטבע חוץ. כלומר, מטבע של מדינה זרה. כאשר אנשים ממליצים על מסחר במט"ח הכוונה שלהם היא למסחר בינלאומי בין צמדי מטבעות. מסחר שנערך בבנקים ובמקומות נוספים. אחד מתחומי המסחר הפעילים ביותר בעולם הוא המסחר במט"ח ונפח המסחר היומי בו הוא בהתאם. נכון להיום כל אחד שמבצע פעולה של קניית מטבע חוץ באחד מהבנקים או כל אחד שמבצע פעולה של המרת מטבע חוץ אצל אחד מחלפני הכספים בישראל נחשב כמישהו שביצע פעולה הקשורה אל מסחר במטבעות חוץ. שוק המט"ח הבינלאומי מכונה FOREX. המסחר  במטבעות חוץ מתבצע בכל שעות היממה בערים מרכזיות רבות, כמו למשל בלונדון, ניו יורק, טוקיו ועוד. כל שוק ושעות הפתיחה שלו. נכון לשנת 2016 יש אפשרות למסחר באינטרנט של מט"ח. ניתן לפתוח בקלות ובמהירות חשבון מסחר ולהתחיל לעסוק במכירה וקנייה של מטבעות חוץ.

קורס מט"ח – מדוע?

יש אנשים שבוחרים ללמוד את כל הקשור אל המט"ח על ידי איסוף של רסיסי מידע מרחבי האינטרנט ולמידה אוטודידקטית ויש כאלו שמחליטים להירשם אל קורס מט"ח. כיוון שמדובר על כמות גדולה מאוד של חומר וכיוון שרוב האנשים שאינם מכירים את תחום המט"ח גם אינם יכולים להחליט מה חשוב ומה פחות חשוב, רוב האנשים מעדיפים להירשם אל קורס מט"ח שמרכז עבורם את המידע ומספק לכם כלים שונים למסחר.
נכון להיום יש שני סוגים של סוחרים. אלו שמבינים מהו מט"ח ומכירים את כל הקשור אל מסחר במטבע חוץ ואלו שאינם יודעים באמת כיצד שוק המט"ח עובד ואינם מצליחים להשיג את אותן תוצאות להן הם קיוו כאשר הם נכנסו לתחום הסחר במטבעות חוץ. בקורס מט"ח הסטודנטים ילמדו את המבוא הבסיסי לשוק ההון, הפוטנציאל של שוק זה, דרכי המסחר השונות ומהם אותם כלים בהם ניתן להשתמש על מנת לסחור ולהרוויח. בנוסף, קורס מט"ח כולל גם של פרקטי בו הם לומדים כיצד ליישם את כל מה שהם למדו אודות ניהול עצמי , ניתוח טכני , מסחר באופציות ונושאים רבים נוספים, בחדר עסקאות מט"ח במכללה.

לסיכום, קורס מט"ח יאפשר לימודים מסודרים של כל המידע הקשור אל מסחר במטבעות חוץ ויישום פרקטי של הדבר שנלמדו. כל אלו יכינו את הסטודנט באופן הטוב ביותר למסחר במט"ח. בהצלחה!

למאמרים נוסים בנושא שוק ההון וכלכלה, בקרו בבלוג שלנו