לאחר שביצענו סקר שוק ואינספור השוואות בתחום ההלוואות הן דרך האינטרנט והן על ידי ייעוץ מקצועי של חברות חוץ בנקאיות אנו מבינים כי פעמים רבות שווה לנו לקחת הלוואה חוץ בנקאית שלא תפגע במסגרת האשראי שלנו בבנק, תינתן לנו בתנאים נוחים בהתאם ליכולת ההחזר שלנו, בריבית הוגנת, ללא ערבים או בטחונות. אז אילו סוגים שונים של הלוואות חוץ בנקאיות קיימות?

  1. הלוואה מהירה/מיידית/אקספרס – הלוואה מהירה או מיידית היא הלוואה שניתנת תוך זמן קצר, לעתים אפילו תוך כמה שעות. החברות החוץ בנקאיות מבינות שהיום בימים בהם זמן=כסף, לאף אחד אין פנאי לעמוד בתור, לחכות שנציג יתפנה, להתחיל לקרוא טפסים ועוד אינספור בירוקרטיות המאפיינות את עולם ההלוואות. לעתים כשאנו צריכים כסף מזומן, אנחנו צריכים את זה כאן ועכשיו בלי התלבטויות ובלי מציאת ערבים. הלוואה מהירה היא הלוואה שנתנת בהתאם לכל החוקים ומתאימה לאנשים שעומדים בתנאים הבנקאיים הרלוונטיים. למי מכם שאין זמן לבדוק, להשוות וקיבל המלצה על חברה חוץ בנקאית, זקוק לכסף כאן ועכשיו, זו ההזדמנות שלכם להנות מתנאים נוחים של הלוואת אקספרס מיידית.
  2. הלוואה בריבית נמוכה – המרכיב החשוב והבולט ביותר בלקיחת הלוואה הוא ללא ספק הריבית. כשאנו לוקחים הלוואה אנו מעוניינים שהריבית שנשלם תהיה כמה שיותר נמוכה. בין אם זו ריבית בשיטת פריים, ריבית קבועה או ריבית לא צמודה, יש לבדוק את תנאי הריבית. חל שינוי מהותי בשנים האחרונות והיום יש מעקב, בקרה ופיקוח על הריבית.
  3. הלוואה לעסקים- הלוואה לעסקים ניתנת לאנשים המעוניינים לפתוח עסק אך אין להם הון עצמי מספיק בשביל להתחיל עם התהליך או לחלופין לעסקים, חברות או ארגונים שקיימים וזקוקים להלוואה. הסיבות ללקיחת הלוואה לעסק קיים משתנות בין עסק לעסק, זה יכול להיות כי העסק מתרחב, מייבא מוצר חדש או לחלופין נמצא בחוסר איזון כלכלי וזקוק לאוויר לנשימה לתקופה מסוימת כדי להתאושש.
  4. הלוואה לשכירים/עצמאים/עובדי מדינה – זוהיא הלוואה המאופיינת בהתאם ללווה. לעובדי מדינה למשל יש תנאים מעולים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית. לעתים המדינה ערבה לאותם עובדים ומספקת להם הלוואה בערבות המדינה.

יש עוד סוגים של הלוואות חוץ בנקאיות למשל הלוואות ללא ערבים או בטחונות שמשחררות אותנו מעול זה, הלוואות עד סכום מסוים ועוד. פנייה לחברה חוץ בנקאית מקצועית הפועלת בתחום תספק לכם הלוואה שתואמת את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.