כל מי שחושב להקים עסק, בין אם מדובר על משרד עורכי דין ובין אם מדובר על עסקים אחרים, רוצה לעשות זאת בהתאם לחוקים. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים להקים משרד, בית קפה או כל עסק אחר ולא לעמוק בכל התנאים והדרישות שהחוק מעמיד בפניכם כי זו פשוט הסתכנות מיותרת. אחת הדילמות שתמיד חוזרות על עצמן לגבי הקמת עסקים שונים היא האם חובה להתקין מערכת גילוי אש, והתשובה לכך מורכבת. חשוב לדעת שיש תקן ישראל שמספרו 1220 והוא זה שקובע באיזה תנאים ומקומות חובה להתקין מערכת גילוי אש. לכן, אם יש לכם דילמה ואם אתם לא בטוחים האם גם בעסק שלכם חובה להתקין מערכת כזאת, עדיף יהיה לפנות אל המומחים בתחום להזמנת שירות ולייעוץ מקצועי.

valve

כיצד מערכת גילוי אש יכולה להציל חיים?

אומנם בחיי היום יום אנחנו לא באמת עוצרים לחשוב על כך, אך ברגע שאנחנו צריכים להתמודד עם שריפה זה ברור שהכוח שלנו מוגבל. הלהבות הולכות ונהיות גדולות יותר ויותר, נתפסות בכל מה שאפשר והופכות את ההשתלטות על המצב לכמעט בלתי אפשרי. האש עלולה להתפשט בצורה מהירה מכפי שאנחנו חושבים וכתוצאה מכך היא עלולה לפגוע הן ברכוש והן בנפש, ולכן חשוב כל כך לזהות אותה מייד כשהיא פורצת. יש אומנם סוגים שונים של מערכת גילוי אש ולא כל המערכות יכולות להשתתף בניסיון לכבות את האש, אך לכולן יש כוח התרעה גבוה. זה אומר שאם, חלילה, תפרוץ שריפה, המערכת תודיע על כך בצורה שאי אפשר יהיה להתעלם ממנה וכל מי שנמצא במבנה יוכל להציל את חייו.

בחירת אנשי המקצוע שלכם

זה לא משנה איזו מערכת לגילוי אש אתם רוצים, או צריכים בהתאם לתקן, להתקין, כי בכל מקרה חשוב לבדוק אל מי אתם פונים. יש היום לא מעט חברות שמציעות שירות מקצועי בתחום הזה אך לא בכל מקום תוכלו לקבל את הטוב ביותר. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק ממתי החברה שאליה אתם פונים קיימת, מה בדיוק היא מציעה לכם והאם היא עובדת בהתאם לכל התקנים המחמירים ביותר. אש זה לא משחק וכדאי שתכינו את העסק שלכם להתמודד נכונה וכמה שיותר טובה עוד היום.