אחד מהתחומים התחרותיים ביותר בישראל הוא תחום הביטוח. מדי שנה חברות הביטוח השונות בישראל מציעות לנו באמצעות סוכני הביטוח או נציגי המוקדים הטלפונים של החברות סוגים ומסלולים שונים ש ביטוח. אז איך חברה שומרת על היתרון שלה בתחום ביטוח חיים או כל ביטוח אחר? התחילו לקרוא..

יתרונות בעולם הביטוח התחרותי
מדי שנה העולם הופך יותר ויותר תחרותי וחברות צריכות לספק לצרכן רשימה ארוכה שעיקרה התועלות של ביטוח זה או אחר. המטרה היא הובלת המתעניין לרכישת ביטוח בחברה. היכולת של חברת ביטוח להצליח בתחרות אל מול חברות ביטוח אחרות תלויה ביכולות שלה ליישם את הדברים הבאים:
• ביטוחים איכותיים המותאמים לצרכי הלקוח – חברה שמציע התאמה מקסימאלית של ביטוחי החברה לעסקים ואנשי המגזר הפרטי תצליח למשוך את תשומת ליבו של הצרכן. בנוסף, כיסויים ספציפיים שמתאימים לאותו מתעניין ואינם קיימים בחברות ביטוח אחרות יקדמו את החברה במעלה רשימת חברות הביטוח שמציעות מגוון כיסויים בביטוחי החיים וביטוחים נוספים.
• יעילות- החברה תמיד צריכה לחשוב על הלקוח. פוליסות ביטוח בעלויות סבירות תעזור למשוך את הלקוח. בנוסף, החברה צריכה להבהיר ללקוח ששירות הלקוחות שלה עומד לרשות הלקוח לגבי כל בעיה או שאלה.
• חדשנות- ההחלטה של החברה להציע ללקוחותיה מסלולי ביטוח חדשניים המותאמים לאורח חייהם.
עלויות אטרקטיביות של פוליסות ביטוח, מגוון מסלולי פוליסה, מוניטין של חברה מוצלחת וכיסויים שלא קיימים בפוליסות האחרות ימשכו את הצרכן לרכוש פוליסת ביטוח באותה חברת ביטוח.

ביטוח חיים – יתרונות בעולם התחרותי
נכון לשנת 2014 ביטוחי חיים מהווים את אחד מסוגי המוצרים הנפוצים ביותר בשוק הישראלי. למרות שלא כל האנשים בישראל בוחרים לרכוש ביטוחים, רוב המפרנסים במשפחה אינם מוותרים על ביטוחי החיים וזאת משום החשיבות שלהם והביטחון אותו הם מעניקים לכל המשפחה. נתונים שחשוב לדעת:
ביטוח חיים הוא אחד מהביטוחים הנפוצים ביותר במדינת ישראל, אם מתוך בחירה של המבוטח או מתוך חובה לבנק כחלק מהלוואת משכנתא.
• סכום הביטוח- הסכום אותו תקבלו בתום תקופת ביטוח החיים או במקרה של חס וחלילה יישום הביטוח הוא אותו סכום עליו החלטתם בפוליסה. כלומר, כל אחד יכול להחליט על הסכום בו הוא מעוניין.
• משולב- יש אפשרות לשלב מספר כיסויים בביטוח זה. הדבר הראשון הוא סכום כסף במקרה של חו"ח פטירה. השני הוא קבלת קצבה חודשית במקרה של אובדן כושר עבודה וכן חסכון לטווח הארוך שמשתחרר בדרך כלל בגיל הפרישה.
• פרמיה- עלות הפרמיה של הביטוח תמיד תתבסס על הגיל של בעל הפוליסה, מצבו הבריאותי וסכום הכיסוי.
• סכום הכיסוי- בדרך כלל הסכום המינימאלי הינו מאה אלף ₪ וניתן להגיע עד מיליוני ₪.
• צבירה- תמיד יש לוודא שיש מרכיב חסכון בפוליסת ביטוח החיים ושהכסף ישתחרר בגיל ספציפי.

קטגוריה – שירות