אישורים נוטריוניים לעסקים

נוטריון, שהינו עורך דין רב ניסיון שפועל במשך שנים במקצועו, מספק מגוון רחב של שירותים משפטיים. לצד אנשים פרטיים שנעזרים מעת לעת בשירותים משפטיים שכאלה, ישנן גם חברות ועסקים שנדרשים להראות מסמכים משפטיים שנערכים, נחתמים ולעיתים גם תורגמו על ידי איש מקצוע זה.
במיוחד עבור עסקים שזקוקים לשירות משפטי לטווח ארוך, חשוב מאוד ליצור קשר עם משרד אמין ומקצועי של עו"ד ונוטריון לצורך עבודה משותפת. בצורה כזאת, כשעובדים לטווח ארוך, הייעוץ והשירות יתבססו על אמון רב יותר, על הכרה של הצרכים העסקיים ועל הבנה הדדית טובה יותר.
אין להתעלם גם מכך שבעולם העסקים, זמן שווה כסף. לכן, בצורה כזאת, כשהשירות הנוטריוני והמשפטי יינתנו בצורה מהירה יותר, יש בכך חשיבות יתרה בקרב לא מעט עסקים וחברות, קטנות וגדולות.

מה עושה נוטריון

נוטריון איננו סתם עורך דין וותיק ידוע ומוכר, וכמובן בעל מוניטין מקצועי. מלבד היותו איש מקצוע מנוסה בעל ידע בחקיקה ופסיקה בישראל, הרי שהוא גם איש מקצוע שיש לו ידע נרחב אודות חוקים ותקנות בארצות שמעבר לים. פעמים רבות, נוטריון מהווה למעשה גם מעין גורם מתווך משפטי בין גופים שונים בישראל לבין גופים שונים שמקום מושבם הוא בחו"ל.
כאשר עושים עסקים עם חברות גדולות, עם בנקים שונים או עם מוסדות אחרים מכל סוג, הללו ידרשו לא פעם מסמכים מאת החברה הישראלית או מאיש העסקים הישראלי. מסמכים אלה, בחלקם, יהיו צריכים להיות חתומים על ידי נוטריון המאשר אותם.
לעיתים, הנוטריון יהיה זה שיערוך את המסמך מתחילתו ועד סופו. לעיתים אחרות יהיה מעורב בניסוח המסמך גם אדם אחר או מוסד (פיננסי או אחר), אך גם המשפטן לא ישב בחיבוק ידיים. הוא יהיה מעורב בתרגום ולעיתים בחתימה שמעידה על נכונות המסמך והפרטים שבו.

תרומה לעסקים לרבות אישורים נוטריוניים

חשוב לזכור שישנם אנשי מקצוע משפטיים שונים, והדבר נכון גם לגבי נוטריונים. כאשר מדובר על משפטן בעל ידע ורקע בעסקים ובדיני חברות, התרומה שלו לגופים עסקיים יכולה להיות רבה במיוחד. מעבר לתרגומים, לאישורים ולמסמכים המשפטיים שהוא עורך, הרי שהוא יכול גם לסייע באין ספור נושאים אחרים.
בין היתר, עורך דין מנוסה יוכל לסייע בחתימה על חוזים, בניהול נכון של משא ומתן, בסיוע בהתמודדות עם נבכי הביורוקרטיה בישראל וגם במדינות אחרות. ניתן למצוא כיום משרדים של עורכי דין המספקים שירותים במגוון שפות, דבר שנחוץ לא רק לחברות שעוסקות בייבוא – יצוא. חברות ועסקים רבים שפועלים מול גופים בחו"ל לרבות בתי תוכנה, סוחרים, יועצים, בעלי סוכנויות שונות ואחרים מקבלים שירותים משפטיים שוטפים, ברמה כזאת או אחרת.
לכן, כדי למנוע תקלות, אי הבנות או סתם עיכובים, תמיד עדיף לבחור במשרד משפטי אמין ומקצועי, שניתן לעבוד מולו לאורך זמן, תוך שביעות רצון מלאה ושיתוף פעולה.

קטגוריה – שירות, ניהול העסק, כללי.